Táborová základna RECHLE

Táborová základna RECHLE

Táborová základna RECHLE

 

VOLNÉ TERMÍNY 2024

21.7. – 3.8.2023

10.8. – 31.8.2024

 

Táborová základna je umístěna v klidné části města na břehu městského náhonu, dřevěná ubytovna, zděná kuchyň, venkovní jídelna, sociální zařízení, ohniště. Voda je pitná, z vodovodního řádu města.

Ubytovna se skládá z deseti pokojů po čtyřech válenddách, marodk (izolace, ošetřovna, ubytování)a a klubovna.

Kuchyň se skládá z hlavní místnosti, předsíně, skládku a sociálního zařízení. Elektrický sporák, elektrické trouby, černé i bílé nádobí.

V roce 2023 proběhla rekonstrukce venkovní jídelny a to z důvodu živelné pohromy. Prostor je zastřešený prostor vedle kuchyně vybaven stoly s lavicemi. Rekonstrukci hradilo město Vodňany.

V roce 2023 proběhla rekonstrukce sociálních zařízení, výstavba nových příček ze sanitárních příček, obložení stěn ze sádrokartonu. Sociálky obsahují splachovací WC, sprchu a umyvadla v potřebném počtu dle směrnice. Rekonstrukci celou hradil spolek Klub PAVUČINA Vodňany, z.s.

 

Nájemné se skládá z ceny pronájmu celé táborové základy + spotřebovaná elektrická energie + spotřebovaná voda dle odečtu z měřidel (bližší info na telefonu).

 

 

Projekt „oprava kuchyně a dovybavení pokojů TZ RECHLE“ byl realizován za finanční podpory Jihočeského kraje v roce 2019.

Projekt „Oprava střechy a pokojů TZ RECHLE“ byl realizován za finanční podpory Jihočeského kraje a města Vodňany v roce 2021.

Projekt „Výměna obložení stěn pokojů na TZ RECHLE“ byl realizován za finanční podpory Jihočeského kraje a města Vodňany v roce 2022.