Píďalky

Oddíl Píďalky vznikl v roce 1994 a od té doby se píše jeho bohatá historie do které se svou činností a nezapomenutelnými zážitky zapsalo spousta dětí, instruktorů a vedoucích.

V současné době se oddíl schází v klubovně, která je v DDM Vodňany, Kodádkova ulice, Vodňany, spodní budova v areálu. Schůzka se koná každý čtvrtek 15:30 – 17:00 hodin.

Od 1.5.2019 již nejsme v DDM Vodňany, kde nám byla vypovězena nájemní smlouva. Prozatím se scházíme v prostorách Sportovní haly ve viodňanech a hledáme vhodné prostory pro novou klubovnu.

Programem schůzek jsou hry, deskové hry, rukodělné činnosti, sportovní, turistické a tábornické aktivity. Další činností je Geocaching, výlety, víkendové akce, letní tábor.