Letní tábor

V roce 2019 připravujeme letní tábor pro děti v termínu 13.-27.7.2019 opět na táborové základně v Čimelicích.

Táborová základna „Pod Hvížďalkou“ se nachází na břehu říčky Skalice, jedná se o dřevěné chaty, dřevěná jídelna s kuchyní a sociální zařízení. V areálu je volejbalové hřiště a travnatý povrch.

Cena pobytu:

3.400,- Kč člen Klub PAVUČINA Vodňany, z.s.

3.900,- Kč nečlen, zaplaceno do 30.5.2019

4.200,- Kč nečlen, zaplaceno po 1.6.2019

Stornovací poplatek:

– do 30 dnů před zahájením tábora                             50% z ceny poukazu

– do 14 dnů před zahájením tábora                             75% z ceny poukazu

– od 1 do 13 dnů před zahájením tábora                   100% z ceny poukazu

Dítě je přihlášené po odevzdání písemné přihlášky, posudku o zdravotní způsobilosti a zaplacení pobytu!!

V případě, že máte zájem o náš letní tábor tak zašlete na email: klubpavucina@email.cz následující informace a budou Vám zaslány dokumenty a informace k platbě:

• Jméno dítěte
  • Jméno zákonného zástupce
  • Telefon na zákonného zástupce
  • Informaci zda poukaz bude hrazen zaměstnavatelem

Plakát LT 2019

Přiložené soubory