Letní tábor

V roce 2021 pořádáme letní tábor pro děti v termínu 11.7. – 25.7.2021 na táborové základně Hvožďany.

Táborová základna Hvožďany se nachází u Bechyně na vlastním tříhektarovém pozemku, částečně zalesněném. Ve zděné budově je kuchyň, jídelna (klubovna), marodka a ošetřovna. Na pokoji budou ubytované malé děti. Venku je klasický stanový tábor se stany s podsadou, venkovní umývárna a sociální zařízení.

Program: celotáborová hra, lanové překážky, plavba po Lužnici, koupání, výlet město Bechyně a Židova strouha, spousta soutěží a her v areálu tábora nebo ve vedlejším lese

Cena pobytu:

4.200,- Kč zaplaceno do 30.5.2021

4.600,- Kč zaplaceno po 1.6.2021

Stornovací poplatek:

Do 30 dnů před zahájením tábora 50% z ceny poukazu.

Do 14 dnů před zahájením tábora 75% z ceny poukazu.

Od 1 do 13 dnů před zahájením tábora 100% z ceny poukazu.

V případě vyhlášení vládních opatření zakazující pořádání letního tábora do 30.5.2021 bude vrácena hodnota poukazu v plné výši.

V případě vyhlášení vládních opatření zakazující pořádání letního tábora po 1.6.2021 musíme stanovit storno poplatek na 200,- Kč, částečná úhrada již vynaložených finančních prostředků na letní tábor.

Dítě je přihlášené po odevzdání písemné přihlášky, posudku o zdravotní způsobilosti a zaplacení pobytu!!

V případě, že máte zájem o náš letní tábor tak zašlete na email: klubpavucina@email.cz následující informace a bude Vám zaslán přihláška, posudek o zdravotní způsobilosti a informace k platbě:

• Jméno dítěte
  • Jméno zákonného zástupce
  • Telefon na zákonného zástupce
  • Informaci zda poukaz bude hrazen zaměstnavatelem

Plakát LT 2021